Nie potrzeba dużego budżetu, żeby podarować komuś coś ładnego. Nie trzeba też długo jeździć. Mojej przyjaciółce na nowe mieszkanie kupiłyśmy zestaw do kawy i ciasteczek. Składał się z 4 filiżanek i jednego dużego talerza zakupionych w sklepie Carrefour. Żeby nadać całości nieco bardziej eleganckiego wyglądu zapakowałam zestaw przezroczystą folię. Oczywiście prezent sam w sobie może nie jest wyjątkowy. Ale ponieważ mamy z przyjaciółkami zwyczaj spotykania się właśnie na kawie i ciasteczkach, to uznałam go za bardzo trafiony. Kolejnym plusem jest fakt, że w Carrefour można dokupić do tego zestawu kolejne elementy. Oczywiście, jeśli osoba obdarowana będzie miała na to ochotę.


Przy okazji pozwolę sobie zareklamować tę folię – kupuję ją w rolkach (jak papier do pakowania prezentów). Wycinam odpowiedniej wielkości kawałek i pakuję ciasteczka, prezenty, kosze. Prezentuje się świetnie – wygląda prosto i elegancko. Związuje ją matową wstążką lub rafią. Jeśli okazja jest szczególna (np. Boże Narodzenie), to dokładam czasem do środka małe błyszczące gwiazdki lub cienkie anielskie włosie.

P.S. Wybaczcie jakość zdjęć – zarówno mój aparat jak i umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Ale obiecuję nad tym popracować.

~Pomyślna

Reklamy